ADL
Grill elektryczny CAMRY CR 3053
187,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Długość przewodu | 0,7 m |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Waga opakowania | 5 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać na zewnątrz ani w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie musi być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
Cechy
| Właściwości pokrywy | Pokrywa na zawiasach |
| Układ | Kwadrat |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Funkcja grilla stołowego | 180 ˚ |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba szpatułek w zestawie | 1 |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Tacka ociekowa | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Pokrywka | Tak |
| Zdjemowalne talerze | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
Konstrukcja
| Powierzchnia płyty | 28*23 cm |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Regulowany kąt nachylenia płyty | Tak |
| Powierzchnia grillowa | 1288 cm² |
Wydajność
| Moc nominalna | 2000 W |
| Moc | 2500 W |
| Zasilanie | 220-240V~ 50Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].