PHI
Grill elektryczny PHILIPS HD 6301/90 (OUTLET)
335,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,1 kg |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Głębokość opakowania | 405 mm |
| Wysokość opakowania | 406 mm |
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Nie |
Cechy
| Diody LED | Tak |
| Układ | Prostokątny |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Regulowany termostat | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pokrywka | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zamykane | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Właściwości pokrywy | Pokrywa zamykająca |
| Właściwości pokrywy | Pokrywa na zawiasach |
| Temperatura gotowania (max) | 200 °C |
| Kąt otwarcia pokrywki | 180° |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Tacka ociekowa | Tak |
| nogi | Tak |
Moc
| Moc | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,99 kg |
| Szerokość produktu | 354 mm |
| Wysokość produktu | 177 mm |
| Głębokość produktu | 375 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].