TEF
Grill elektryczny TEFAL GC 773D Optigrill
716,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Ilość programów gotowania | 9 |
| Właściwości pokrywy | Pokrywa na zawiasach |
| Funkcja automatycznego zegara | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Kąt otwarcia pokrywki | 180° |
| Tacka ociekowa | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Liczba osób | 4 os. |
| Materiał uchwytu | Termoplastyczny |
| Liczba płyt / stojaków | 2 |
| Zdjemowalne talerze | Tak |
| Pokrywka | Tak |
| Powierzchnia gotowania | 300 x 200 mm |
| Typ górnej powierzchni | Patelnia grillowa |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Powierzchnia grillowa | 600 cm² |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Status |
| Układ | Prostokątny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
Moc
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Moc | 2100 W |
Dane logistyczne
| Produkty na warstwę palety | 7 szt. |
| Produktów na palecie | 14 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 1235 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 605 szt. |
| Warstwy na paletę | 2 szt. |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 466 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
| Wysokość opakowania | 412 mm |
| Szerokość opakowania | 212 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 189 mm |
| Szerokość produktu | 367 mm |
| Waga produktu | 6,1 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].