ADL
Grzejnik konwektorowy ADLER AD 7752
254,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Opóźniony start | 24 h |
| Ilość prędkości | 3 |
| Model | Elektryczny grzejnik konwektorowy |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Ochrona przed zamarzaniem | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Wodoodporność | IPX24 |
| Zakres temperatury grzania | 5 - 50 ℃ |
| Licznik timera (maksymalny) | 24 h |
| Czujnik temperatury | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Poziomy grzania | 2000 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Poziomy grzania | 1200 W |
| Poziomy grzania | 800 W |
| Typ elementu grzejącego | Aluminium |
| Czas timera (min) | 60 min |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przyciski, pilot |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Koła transportowe | Nie |
| Przenośny | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Stal |
| Funkcja suszenia ręczników | Nie |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Opcje rozmieszczania | Podłoga |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 315 mm |
| Szerokość produktu | 755 mm |
| Długość przewodu | 1,45 m |
| Głębokość produktu | 515 mm |
Moc
| Moc | 2000 W |
| Napięcie | 230 V |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Pilot x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy. Unikać dotykania gorących powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy podłączać tylko do gniazd zgodnych z wymaganiami technicznymi producenta. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].