ADL
Grzejnik łazienkowy CAMRY CR 7747
182,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Wieszak na ręcznik | Tak |
| Element grzejny | Ceramiczny |
| Opcje rozmieszczania | Ściana |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Typ kontroli | Dotyk, pilot zdalnego sterowania |
| Typ wtyczki | Typ C (wtyczka eur) |
| Materiał obudowy | ABS |
Cechy
| Zegar | 24 |
| Funkcja wykrywania otwartego okna | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres temperatury grzania | 10 - 49°C |
| Poziomy grzania | 1400 W |
| Poziomy grzania | 2000 W |
| Poziom hałasu | 47,3 dB |
| Licznik timera (maksymalny) | 12 h |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Model | Grzejnik łazienkowy |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wodoodporność | IPX2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy podłączać tylko do gniazd zgodnych z wymaganiami technicznymi producenta. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy. Unikać dotykania gorących powierzchni. |
Waga i rozmiary
| Długość przewodu | 1,48 m |
| Głębokość produktu | 142 mm |
| Waga produktu | 2,17 kg |
| Wysokość produktu | 401 mm |
| Szerokość produktu | 328 mm |
Moc
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 2000 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].