ADL
Grzejnik łazienkowy ADLER AD 7823
369,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Typ wtyczki | Typ C (wtyczka eur) |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Typ kontroli | Sterownik z panelem dotykowym |
| Wyświetlacz LED | Tak |
| Materiał obudowy | Żelazo |
| Opcje rozmieszczania | Ściana |
Waga i rozmiary
| Długość przewodu | 1.34 m |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Wysokość produktu | 700 mm |
Cechy
| Wodoodporność | IP24 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Model | Grzejnik łazienkowy |
| Zegar | 24 |
| Zakres temperatury grzania | 40 - 70°C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy podłączać tylko do gniazd zgodnych z wymaganiami technicznymi producenta. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy. Unikać dotykania gorących powierzchni. |
Moc
| Moc | 400 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].