HDR
Headrush FRFR-GO – Przenośny wzmacniacz gitarowy
791,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe/bateryjne |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 120/220 - 240 V |
| Czas pracy na baterii | 13 godz. |
| Pobór mocy | 45 W |
Cechy
| Ilość głośników | 2 |
| Typ produktu | Kolumna gitarowa |
| Pasmo przenoszenia | 75 - 20000 Hz |
| Maksymalna moc wyjściowa (RMS) | 2 x 15 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny SPL | 109.4 dB |
| Średnica głośnika pełnozakresowego | 7.62 cm (3") |
Materiał
| Materiały | Tkanina |
| Materiały | MDF |
Porty i interfejsy
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Wyjścia zasilające | 1 |
| Zasięg Bluetooth | 30,5 m |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 184 mm |
| Waga produktu | 3,35 kg |
Konstrukcja
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Sterowanie | Potencjometry, przyciski |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Wzmacniacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel zasilający x 1 |
Wydajność
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45°C |
| Zabezpieczenie termiczne | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem przetwornika | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj narażenia na długotrwały hałas, może powodować uszkodzenie słuchu. |
| Ostrzeżenia | Utrzymuj urządzenie z dala od wody i nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy, niebezpieczeństwo porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].