WII
WiiM Amp Silver - Wzmacniacz
2 065,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 1,84 kg |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 63 mm |
Oprogramowanie
| Specyfikacja Digital Living Network Alliance (DLNA) | DMS |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Specyfikacja Digital Living Network Alliance (DLNA) | DMR |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Spotify Connect | Tak |
| Tidal Connect | Tak |
Porty i interfejsy
| Wyjście głośnikowe | 4 |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów USB typu B | 1 |
| Wejście optyczne | Tak |
| Sub out | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN/WAN | 1 |
| HDMI (ARC) | 1 |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Pilot x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel RCA x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel HDMI x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel optyczny audio x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Wzmacniacz x 1 |
Audio
| Rozdzielczość bitowa dźwięku | 24-bit |
| Możliw. dost. korektora (Equalizer) | Tak |
Procesor
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur ani wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być przechowywane z dala od małych dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia. |
Konstrukcja
| Kontrolka LED | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].