YAM
Yamaha THR10II - Wzmacniacz gitarowy typu combo, głośnik Bluetooth
1 818,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj tylko z zalecanymi akcesoriami i zasilaczami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj samodzielnie urządzenia – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikaj zanurzania w wodzie. |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Audio
| Rozmiar głośnika | 7,87 cm (3.1") |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość głośników | 2 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 183 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 368 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
Cechy
| Regulacja wzmocnienia | Tak |
| Przeznaczenie | Gitara akustyczno-elektryczna |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].