HPN
HPE LTO-6 Ultrium 6.25TB RW Data Tape
216,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Szerokość taśmy | 1,26 cm |
| Prędkość odczytu z nośnika | 400 MB/s |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 113 x 27,9 x 111 mm |
| Koercja magnetyczna | 2,800 - 2,900 Oe |
| Waga (imperialna) | 0,204 kg (0.45 funtów) |
| Folia | Barium Ferrite |
| Trwałość archiwalnej pamięci masowej | 30 lat(a) |
| Technologia nagrywania | LTO-6 Ultrium |
| Format nośnika | Re-writable |
Wydajność
| Gęstość zapisu | 343 kbit/cal |
| Typ mediów | LTO |
| Ilość ścieżek | 2176 |
| Typ produktu | Pusta taśma danych |
| Czas eksploatacji taśmy | 30 lat(a) |
| Pojemność bez kompresji | 6,25 TB |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Pojemność po kompresji | 6,25 TB |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 27,9 mm |
| Grubość taśmy | 6,4 µm |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Rozmiar taśmy | 1,26 cm |
| Wysokość produktu | 111 mm |
| Waga produktu | 206 g |
| Długość taśmy | 846 m |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717098 |
Przesyłanie danych
| Szybkość przesyłania | 400 MB/s |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].