HPN
HPE LTO-8 Ultrium 30TB RW Data Tape
352,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Technologia nagrywania | LTO-8 Ultrium |
| Prędkość odczytu z nośnika | 700 MB/s |
| Koercja magnetyczna | 2,300 Oe |
| Folia | Barium Ferrite |
| Format nośnika | Re-writable |
| Szerokość taśmy | 1,26 cm |
Waga i rozmiary
| Długość taśmy | 960 m |
| Rozmiar taśmy | 1,26 cm |
| Grubość taśmy | 5,6 µm |
Wydajność
| Pojemność po kompresji | 30 TB |
| Kolor produktu | Zielony |
| Typ mediów | LTO |
| Czas eksploatacji taśmy | 30 lat(a) |
| Gęstość zapisu | 525 kbit/cal |
| Ilość ścieżek | 6656 |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].