HPN
HPE Ultrium universal cleaning cartridge
223,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 27,9 mm |
| Głębokość produktu | 110,2 mm |
| Rozmiar taśmy | 1,26 cm |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Waga produktu | 230 g |
Pozostałe funkcje
| Ilość | 1 szt. |
| Format nośnika | Nośniki do wielokrotnego i jednokrotnego zapisu |
| Koercja magnetyczna | Not applicable |
| Waga (imperialna) | 0,231 kg (0.51 funtów) |
| Folia | Metal Particle |
| Technologia nagrywania | LTO-1 Ultrium, LTO-2 Ultrium, LTO-3 Ultrium, LTO-4 Ultrium, LTO-5 Ultrium, LTO-6 Ultrium |
| Szerokość taśmy | 1,26 cm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 113 x 110,2 x 27,9 mm |
Wydajność
| Typ mediów | LTO |
| Typ produktu | Wkład czyszczący |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 230 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].