IBO
IBOX POWER BANK PB10 10.000 MAH POWER DELIVERY
47,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Zawartość opakowania
| Dołączony kabel | USB A / USB C |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
Porty i interfejsy
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| interfejs wejścia | Micro-USB + USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
Wydajność
| Maksymalne zasilanie USB | 20 W |
| Wbudowane radio | Nie |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Źródło ładowania | USB |
| Zasilanie USB | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
Moc
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Całkowita moc wyjściowa | 20 W |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Napięcie | 12 V |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 2,4 A |
Konstrukcja
| Kształt | Prostokątny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Waga produktu | 228 g |
| Szerokość produktu | 144 mm |
| Głębokość produktu | 74 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].