IBO
IBOX POWER BANK PB20 20.000 MAH POWER DELIVERY
65,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość złącz Micro-USB | 1 |
| Złącze Lightning | Tak |
| Rodzaj portu gniazda USB | Micro-USB + USB C |
| Złącze micro-USB | Tak |
| Porty wyjścia USB C | 1 |
| Porty wyjścia USB A | 3 |
| Złącze ładowania USB | Tak |
| Ładowanie przez łącze USB C | Tak |
Moc
| Źródło ładowania | USB |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Napięcie | 5, 9, 12 V |
| Napięcie operacyjne | 5, 9, 12 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Napięcie baterii | 5 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj. |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 419 g |
Zawartość opakowania
| Dołączony kabel | USB A / USB C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Konstrukcja
| Kompatybilność ładowarki | Słuchawki/Zestaw słuchawkowy, Telefon komórkowy/Smartfon, Smartwatch, Tablet |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 4 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].