IFO
INFOSEC ZASILACZ AWARYJNY UPS E4 VALUE 1000, 1000VA, 800W, 3X C13
1 936,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła i ognia. |
Bateria
| Zimny start | Tak |
| Czas ładowania | 4 h |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 9 min |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Prąd ładowania | 1 A |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 30 min |
Cechy
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm przeciążenia, Alarm niskiego stanu akumulatora |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Tryb ECO | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Frekwencja wyjściowa | 47/63 Hz |
| Regulacja napięcia wyjściowego | -1 - 1% |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 100 V |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 6% |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Częstotliwość wejściowa | 47 - 63 Hz |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 100 V |
| Wydajność | 88% |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Poziom hałasu | 50 dB |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Typ wyświetlacza | LED |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 282 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Waga produktu | 8,6 kg |
Porty i interfejsy
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Kabel mocy wyjściowy, RS-232, Kabel mocy wejściowy |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].