IFO
INFOSEC ZASILACZ AWARYJNY UPS X1+ 1300 IEC,1300VA, 720W, 6X C13
773,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Szerokość produktu | 148 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
Cechy
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed wyładowaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona linii tel./ADSL |
| Przebieg falowy | Sinusoida symulowana |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1300 VA |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm przeciążenia, Alarm niskiego stanu akumulatora |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Moc rzeczywista | 720 W |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 240 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 220 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed przepięciem |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Regulacja napięcia wyjściowego | -10 - 10% |
Bateria
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 60 min |
| Zimny start | Tak |
| Pojemność baterii | 2 x 7 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas ładowania | 8 h |
| Rodzaj baterii | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 10 min |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel USB, Kabel mocy wejściowy |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typy wyjść AC | IEC C13 |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Typ portu USB | USB Typu B |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].