IFO
INFOSEC ZASILACZ AWARYJNY UPS X4 600 RM PLUS, 600VA, 360W, 4X C13, 2X FR/SCHUKO
940,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
Bateria
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 10 min |
| Czas ładowania | 6 h |
| Zimny start | Tak |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 9 min |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
Cechy
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Regulacja napięcia wyjściowego | -10 - 10% |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 220 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Moc rzeczywista | 360 W |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Auto-restart | Tak |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 268 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,6 kVA |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 6,5 kg |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Rack |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Kabel mocy wejściowy, Kabel mocy wyjściowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].