NSA
Interkom Motocyklowy Bluetooth 4.1 800 m Sena SF2-03
583,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 38,7 mm |
| Głębokość produktu | 16,6 mm |
| Szerokość produktu | 73,3 mm |
| Waga produktu | 35 g |
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
Konstrukcja
| Głośniki | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Diody LED | Sygnalizacja |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Redukcja szumów | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Maksymalny zasięg | 800 m |
Bateria
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Czas rozmowy | 13 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Zawartość opakowania
| Klips mocujący | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].