NSA
INTERKOM MOTOCYKLOWY SENA SMH5-10
387,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Profile Bluetooth | HFP |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Tryb zestawu słuchawkowego | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Liczba użytkowników | 1 użyt. |
| Wersja Bluetooth | 3.0 |
| Maksymalny zasięg | 400 m |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 69,9 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 30,6 mm |
| Waga produktu | 40 g |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas rozmowy | 7 h |
| Czas czuwania | 7 dni |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].