NSA
INTERKOMY MOTOCYKLOWE SENA 50C-01
2 189,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Mikrofon | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
Kamera
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Megapiksele | 12 MP |
| Maksymalny czas nagrywania | 100 min |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
Wydajność
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Radio FM | Tak |
| Ilość stacji | 10 |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Kodeki audio | SBC |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Aktywacja głosem | Tak |
| Pasmo FM | 76 - 108 MHz |
| Cechy szczególne | Technologia Mesh 2.0 Intercom™ |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Maksymalny zasięg | 8000 m |
| Liczba użytkowników | 4 użyt. |
| Liczba języków | 8 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 90 g |
| Głębokość produktu | 59 mm |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas rozmowy | 22 h |
| Pojemność baterii | 1,45 Ah |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Zawartość opakowania
| Akcesoria w zestawie | Zapięcia na rzep, Gąbki mikrofonowe |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Ilość w zestawie | 1 |
| Uchwyty | Tak |
| Zacisk | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Karta pamięci w zestawie | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].