NSA
INTERKOM MOTOCYKLOWY SENA 10R DUO (10R-02D)
1 611,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Zakres częstotliwości | 76 - 108 MHz |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Maksymalny zasięg | 900 m |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Tryb zestawu słuchawkowego | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Radio FM | Tak |
| Liczba użytkowników | 4 użyt. |
| Ilość stacji | 10 |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas rozmowy | 10 h |
| Czas ładowania | 3 godz |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 22 g |
| Wysokość produktu | 13,7 mm |
| Głębokość produktu | 70,7 mm |
| Szerokość produktu | 36,6 mm |
Konstrukcja
| Średnica przetwornika głośnika centralnego | 4 cm |
| Kolor produktu | Szary |
Zawartość opakowania
| Ilość | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].