NSA
INTERKOM MOTOCYKLOWY SENA 20S EVO DUO
1 778,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 48,3 mm |
| Wysokość produktu | 25,5 mm |
| Szerokość produktu | 94,7 mm |
| Waga produktu | 61 g |
Wydajność
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Liczba użytkowników | 8 użyt. |
| Maksymalny zasięg | 2000 m |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Kodeki audio | SBC |
| Radio FM | Nie |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas rozmowy | 13 h |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].