NSA
INTERKOM MOTOCYKLOWY SENA 30K EVO DUO
1 970,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 61 g |
| Głębokość produktu | 56 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Szerokość produktu | 102 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Kodeki audio | SBC |
| Redukcja szumów | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Mikrofon | Tak |
| Port USB | Nie |
| Tryb zestawu słuchawkowego | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Maksymalny zasięg | 2000 m |
| Radio FM | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość | 2 |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 1,5 godz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].