NSA
INTERKOM MOTOCYKLOWY SENA 50S-10
1 394,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Czas rozmowy | 12 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 64 g |
| Głębokość produktu | 56 mm |
Wydajność
| Tryb zestawu słuchawkowego | Tak |
| Maksymalny zasięg | 8000 m |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Kodeki audio | SBC |
| Radio FM | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Liczba użytkowników | 4 użyt. |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
Konstrukcja
| Średnica przetwornika głośnika centralnego | 4 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].