NSA
Interkom motocyklowy Sena SMH5 Dual Pack
749,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 30,6 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Głębokość produktu | 69,9 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość | 2 |
Wydajność
| Maksymalny zasięg | 400 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Profile Bluetooth | HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Tryb zestawu słuchawkowego | Tak |
| Liczba użytkowników | 1 użyt. |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
Bateria
| Czas czuwania | 7 dni |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
| Czas rozmowy | 7 h |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].