NSA
Interkom motocyklowy Sena Spider RT1 Dual Pack
1 659,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Mikrofon | Tak |
Zawartość opakowania
| Głośniki | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Zaczep | Tak |
| Zawartość zestawu | Akcesoria montażowe |
Dane opakowania
| Ilość w zestawie | 2 |
Wydajność
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Liczba kanałów | 9 |
| Aktywacja głosem | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Profile Bluetooth | HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Kodeki audio | SBC |
| Maksymalny zasięg | 8000 m |
| Długość przewodu między głośnikami | 555 mm |
| Zasięg Mesh | 2000 m |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Długość mikrofonu na wysięgniku | 150 mm |
| Liczba użytkowników Mesh | 24 |
| Zasięg Bluetooth | 2000 m |
Bateria
| Czas rozmowy | 12 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 97 mm |
| Głębokość produktu | 48 mm |
| Waga produktu | 65 g |
| Wysokość produktu | 27 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].