GEM
Kabel sieciowy GEMBIRD UPC-6004SE-SOL/100 (UTP; 100m; kat. 6; kolor szary)
79,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Standard kabla | Cat6 |
| Certyfikaty | ISO 9002 |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Długość kabla | 100 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Kolor kabla | Szary |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj uszkodzeń mechanicznych. |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. |
| Ostrzeżenia | Chroń przed dziećmi. |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 400 mm |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Głębokość opakowania | 230 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].