LAE
Kabel sieciowy Lanberg LCU5-12CU-0305-Y (UTP; 305m; kat. 5e; kolor żółty)
483,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Standard kabla | Cat 5e |
| Złączka 1 | Nie |
| Złączka 2 | Nie |
| Typ przewodu | Kabel na bębnie |
| Certyfikaty | CE, Fluke |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Kolor kabla | Żółty |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Długość kabla | 305 m |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Szpula |
| Ilość sztuk | 1 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 75 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].