DAU
KABEL SKRĘTKA UTP PFM920I-6UN-C-WHITE DAHUA
526,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | IEC 60332-1-2, Q/DXJ 067-2019, EN50575-2014, CPR Eca |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 40 °C |
Cechy
| Materiał przewodzący | Miedź beztlenowa |
| Złączka 2 | Nie |
| Złączka 1 | Nie |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Standard kabla | Cat6 |
| Długość kabla | 305 m |
| Złącze 2 | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał płaszcza | Nylon/Polichlorek winylu (PVC) |
| Złącze 1 | Nie |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].