HLS
Karma Hill's PD Diet Canine Ca Metabolic (12 kg )
443,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Zawartość tłuszczu | 12,2% |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Sód | 0,37% |
| Zawiera witaminy | Omega-3 |
| Zawiera witaminy | Witamina C |
| Zawiera witaminy | Omega-6 |
| Zawiera witaminy | Magnez |
| Zawartość potasu | 0,84% |
| Białko | 27,6% |
| Wapń | 0,9% |
Cechy
| Bez soi | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wielkość psa | Średnie i duże (11-44 kg) |
| Efekty zdrowotne | Utrzymanie prawidłowej wagi, poprawa trawienia, zdrowie ogólne |
| Waga produktu | 12 kg |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych i olbrzymich psów |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Wielkość psa | Gigant (> 45 kg) |
| Smak karmy | Kurczak |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa psa | Bokser |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Wiek pupila | Senior |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].