ASU
Karta graf. ASUS GeForce GT 1030 2GB 64B GDDR5
432,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Procesor
| FireStream | Nie |
| Procesor graficzny | GeForce GT 1030 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Taktowanie procesora | 1266 MHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1506 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Ilość gniazd | 1 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 3.0 |
Wydajność
| PhysX | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wersja OpenGL | 4.5 |
| HDCP | Tak |
Pamięć
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR5 |
| Magistrala pamięci | 64 bit |
| Prędkość zegara pamięci | 6008 MHz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu/rozpylonej mgły. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłych śmietników. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 69 mm |
| Szerokość produktu | 173 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].