ASU
Karta graficzna ASUS GeForce GT 1030 2GB GDDR5 BRK low profile
527,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Dołączone oprogramowanie | ASUS GPU Tweak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 3.0 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 169 mm |
| Wysokość produktu | 21 mm |
| Szerokość produktu | 69 mm |
Pamięć
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR5 |
| Magistrala pamięci | 64 bit |
| Prędkość zegara pamięci | 6008 MHz |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłych śmietników. |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu/rozpylonej mgły. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
Wydajność
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.5 |
| PhysX | Tak |
| HDCP | Tak |
| Pełny HD | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
Procesor
| Taktowanie procesora | 1266 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA | 384 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Technologia CUDA | Tak |
| Procesor graficzny | GeForce GT 1030 |
| FireStream | Nie |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1506 MHz |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].