ASU
Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC 6GB
1 210,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| NVIDIA Ansel | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłych śmietników. |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu/rozpylonej mgły. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
Pamięć
| Magistrala pamięci | 96 bit |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Szybkość przesyłania danych | 14 Gbit/s |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
Procesor
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Technologia CUDA | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1507 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Szybkość zegara procesora (tryb OC) | 1537 MHz |
| Rdzenie CUDA | 2304 |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3050 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Ilość DisplayPort | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 37 mm |
| Głębokość produktu | 201 mm |
Konstrukcja
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Układ | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość gniazd | 2 |
Moc
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].