ASU
Karta graf. ASUS PRIME RTX 5060 TI 16GB OC
3 450,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Gotowość na SFF | Tak |
| Technologia chłodzenia | ASUS Axial-tech |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Ilość gniazd | 2,5 |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
Wydajność
| Wydajność NPU do | 772 TOPs |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| HDCP | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 304 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 898 g |
| Wysokość produktu | 120 mm |
Moc
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
Procesor
| Częstotliwość procesora (tryb OC) | 2647 MHz |
| Procesor strumieniowy | 4 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2617 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5060 Ti |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 4608 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 233 mm |
| Wysokość opakowania | 88,5 mm |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,49 kg |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
Pamięć
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Szybkość przesyłania danych | 28 Gbit/s |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].