GIG
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 5090 AORUS MASTER ICE 32GB
23 638,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Technologia chłodzenia | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość gniazd | 3,7 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Długość produktu | 360 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
Procesor
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5090 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 21760 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Taktowanie procesora | 2655 MHz |
Wydajność
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Okres gwarancji | 4 lat(a) |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
Dane logistyczne
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 2.1a |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 5.0 |
Pamięć
| Szybkość przesyłania danych | 28 Gbit/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Pamięć karty graficznej | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 28000 MHz |
| Magistrala pamięci | 512 bit |
Moc
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 1000 W |
Zawartość opakowania
| Przewody | Zasilanie |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 245 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3 kg |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 453 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].