LOG
Kierownica Logitech 941-000112 (PC, PS3, PS4)
1 276,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Urządzenie wejściowe
| Rodzaj urządzenia | Kierownica + pedały |
| Obsługiwane platformy gier | Playstation 3 |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 4 |
| Technologia kontroli gier | Analogowy |
| Force feedback | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Wibracje | Tak |
Porty i interfejsy
| Interfejs urządzenia | USB 2.0 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Moc
| Źródło zasilania | Kabel |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Waga urządzenia 2 | 3,1 kg |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Głębokość urządzenia 2 | 31,1 cm |
| Szerokość urządzenia 2 | 42,9 cm |
| Głębokość produktu | 278 mm |
| Wysokość urządzenia 2 | 16,7 cm |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium |
Ergonomia
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Materiał tarczy sterującej | Skóra |
| Materiał tarczy sterującej | Aluminium |
| Materiał skrzyni biegów | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał skrzyni biegów | Cold rolled steel |
| Materiał obudowy | Skóra |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
Dane logistyczne
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 337 mm |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 1164 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 564 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 314 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,66 kg |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 50992060573004 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 337 mm |
Zawartość opakowania
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, nie wolno ich demontować ani naprawiać samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być użytkowany tylko zgodnie z przeznaczeniem opisanym w instrukcji obsługi, niewłaściwe użycie może prowadzić do uszkodzenia sprzętu lub obrażeń. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami, co może prowadzić do zwarcia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].