LOG
SKRZYNIA BIEGÓW LOGITECH DRIVING FORCE SHIFTER
238,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Dźwignia zmiany biegów Dokumentacja produktu |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
Pozostałe funkcje
| Minimalne wymagania systemowe | Kierownica wyścigowa Logitech G29 lub G920 Driving Force Racing Wheel Gry obsługujące moduł przekładni biegów Logitech Driving Force Shifter (brak zgodności z konsolą PS3) |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 922 g |
| Wysokość opakowania | 219 mm |
| Głębokość opakowania | 181 mm |
| Szerokość opakowania | 147 mm |
Urządzenie wejściowe
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Force feedback | Nie |
| Rodzaj urządzenia | Specjalny |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 4 |
| Wibracje | Nie |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
Dane logistyczne
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,12 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 95049080 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 235 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 156 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 190 mm |
| Kod towaru | 9504500000 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 146,4 mm |
| Waga produktu | 755 g |
| Wysokość produktu | 206,5 mm |
| Głębokość produktu | 176,4 mm |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał obudowy | Skóra |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
Moc
| Źródło zasilania | Kabel |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].