LOG
Kierownica Logitech G920 Driving Force 941-000123 (PC, Xbox One)
1 252,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | {loc-value} |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Przewody | USB |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
Waga i rozmiary
| Wymiary pedałów (SxGxW) | 311 x 428,5 x 167 mm |
| Masa pedałów | 3,1 kg |
| Wymiary kierownicy (SxGxW) | 278 x 260 x 270 mm |
| Waga kierownicy | 2,25 kg |
| Waga produktu | 5,35 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami, co może prowadzić do zwarcia. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, nie wolno ich demontować ani naprawiać samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być użytkowany tylko zgodnie z przeznaczeniem opisanym w instrukcji obsługi, niewłaściwe użycie może prowadzić do uszkodzenia sprzętu lub obrażeń. |
Urządzenie wejściowe
| Wibracje | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Kierownica + pedały |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X |
| Force feedback | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
Ergonomia
| Materiał obudowy | Skóra |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał skrzyni biegów | Cold rolled steel |
| Materiał skrzyni biegów | Polioksymetylen (POM) |
| Materiał obudowy | Termoplastyczny |
| Materiał skrzyni biegów | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Nylon |
| Materiał tarczy sterującej | Aluminium, Skóra |
Dane logistyczne
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 338 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 448 mm |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 1164 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 314 mm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 50992060573004 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 95049080 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,66 kg |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 564 szt. |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 436,6 mm |
| Wysokość opakowania | 322,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,21 kg |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
Moc
| Źródło zasilania | Kabel |
Wymagania systemowe
| Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej | 150 MB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].