KIN
Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL20 SODIMM FURY Impact KF432S20IB/16
812,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Podświetlenie | Nie |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Opóźnienie CAS | 20 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 69,6 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. |
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].