KIN
Kingston 32GB 3200MHz DDR4 CL20 SODIMM FURY Impact KF432S20IB/32
1 668,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. |
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
Cechy
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Czas aktywności wiersza | 26,25 ns |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 3200 MT/s |
| Opóźnienie CAS | 20 |
| Odświeżany czas cyklu wiersza | 350 ns |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Ustawienie trybu | 4096M x 64 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Programowalne napięcia zasilania (VPP) | 2,5 V |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Czas cyklu wiersza | 45,75 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 14 mm |
| Wysokość opakowania | 171,4 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 25,45 g |
| Szerokość opakowania | 57,1 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9,5 g |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 3,8 mm |
| Głębokość produktu | 69,6 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Wysokość kartonu dostawczego | 6,1 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].