KIN
KINGSTON DDR4 16GB 3200MHz KVR32S22D8 2Rx8 SODIMM
816,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Nie zawiera | Halogen |
Cechy
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Standard JEDEC | Tak |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Czas aktywności wiersza | 32 ns |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Programowalne napięcia zasilania (VPP) | 2,5 V |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Odświeżany czas cyklu wiersza | 350 ns |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Czas cyklu wiersza | 45,75 ns |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].