KIN
KINGSTON DDR5 32GB 6000MT/s CL36 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black EXPO
2 660,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Profil SPD | Tak |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Podświetlenie | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| On-Die ECC | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 133,3 mm |
| Waga produktu | 74,6 g |
| Wysokość produktu | 34,9 mm |
| Szerokość produktu | 6,62 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 14 mm |
| Wysokość opakowania | 171,4 mm |
| Szerokość opakowania | 95,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 101,72 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].