KIN
KINGSTON DYSK SSD SFYR2S/1T0 1TB FURY Ren. NVMe
2 095,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Zewnętrzna pamięć podręczna DDR | Tak |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Prędkość zapisu nośnika | 11000 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 14200 MB/s |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Losowy zapis (4KB) | 2150000 IOPS |
| Losowy odczyt (4KB) | 2200000 IOPS |
Moc
| Pobór mocy (max) | 6,6 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7,3 g |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 2,3 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 20 G |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 72,4 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 32 g |
| Głębokość opakowania | 17,5 mm |
| Wysokość opakowania | 128,5 mm |
Dane logistyczne
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 222,2 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 139,7 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 184,2 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 811,91 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].