KIN
KINGSTON DYSK SSD SKC600MS/1024G KC600 SATA3
1 349,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 206,4 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 54 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 104,8 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 416,98 g |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 20 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Cechy
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| NVMe | Nie |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Typ dysku SSD | mSATA |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość zapisu nośnika | 520 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES-XTS |
| Losowy odczyt (4KB) | 90000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Współczynnik TBW | 600 |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Rodzaj kontrolera | SMI SM2259 |
| Losowy zapis (4KB) | 80000 IOPS |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 50,8 mm |
| Waga produktu | 6 g |
| Wysokość produktu | 4,85 mm |
| Szerokość produktu | 29,9 mm |
Moc
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,08 W |
| Pobór mocy (zapis) | 2,4 W |
| Średnie zużycie mocy | 0,1 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 1,2 W |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 7,62 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,94 g |
| Wysokość opakowania | 95,2 mm |
| Szerokość opakowania | 45,7 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].