KIN
Kingston FURY DDR5 128GB (4x32GB) 5600MHz CL40 Beast Black (OUTLET)
9 833,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| On-Die ECC | Tak |
| Ustawienie trybu | 4096M x 64 |
| Przeznaczenie | PC |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Odświeżany czas cyklu wiersza | 295 ns |
| Opóźnienie SPD | 39 |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Programowalne napięcia zasilania (VPP) | 1,8 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Obsługa kanałów pamięci | Czterokanałowy |
| Prędkość SPD | 4800 MHz |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Napięcie SPD | 1.1 V |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 128 GB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Profil SPD | Tak |
| Czas cyklu wiersza | 48 ns |
| Czas aktywności wiersza | 32 ns |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 4 x 32 GB |
| Standard JEDEC | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Wysokość opakowania | 171,4 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 201,99 g |
| Szerokość opakowania | 95,2 mm |
| Głębokość opakowania | 25,4 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 133,3 mm |
| Wysokość produktu | 34,9 mm |
| Szerokość produktu | 6,62 mm |
| Waga produktu | 138,36 g |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].