MGN
Kolumna głoś. Magnat Monitor S10 B Czarny (2 szt.)
754,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 1,27 cm (0.5") |
| Ilość przetworników | 2 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 11 cm |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
Audio
| Moc szczytowa (PMPO) | 120 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 60 W |
| Czułość | 88 dB |
| Zakres częstotliwości | 42 - 32000 Hz |
| Impedancja | 8 Ω |
| Częstotliwość skrzyżowania | 3400 Hz |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Szerokość produktu | 149 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
Wydajność
| Ilość głośników | 2 |
| Materiał obudowy | MDF |
| Segment rynku | Konsument |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 2 |
Wzmacniacz
| Rekomendowana moc wzmacniacza (maks) | 120 W |
| Rekomendowana moc wzmacniacza (min) | 20 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].