MGN
Kolumna głoś. Magnat Monitor S30 Orzech (2 szt.)
1 038,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,79 cm (1.1") |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 16,5 cm (6.5") |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Ilość przetworników | 2 |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
Wydajność
| Segment rynku | Konsument |
| Materiał obudowy | MDF |
| Ilość głośników | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
Audio
| Moc szczytowa (PMPO) | 200 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 100 W |
| Zakres częstotliwości | 34 - 38000 Hz |
| Impedancja | 8 Ω |
| Częstotliwość skrzyżowania | 2900 Hz |
| Czułość | 90 dB |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 354 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Waga produktu | 5,8 kg |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
Wzmacniacz
| Rekomendowana moc wzmacniacza (maks) | 200 W |
| Rekomendowana moc wzmacniacza (min) | 30 W |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].