MGN
Kolumna głośnikowa Magnat Monitor S14 C Czarny (sztuka)
844,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 11,4 cm (4.5") |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,79 cm (1.1") |
| Średnica mid-range | 11,4 cm |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,79 cm |
| Liczba głośników niskotonowych | 2 |
| Średnica sterownika średniego zasięgu (imperial) | 11,4 cm (4.5") |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Typ głośnika | 2,5-drożny |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Liczba głośników średniotonowych | 2 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 11,4 cm |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Ilość przetworników | 5 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia — grozi porażeniem prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na działanie wilgoci i wody. |
Wydajność
| Segment rynku | Konsument |
| Zastosowanie | Dom |
| Materiał obudowy | MDF |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość głośników | 1 |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Wzmacniacz
| Rekomendowana moc wzmacniacza (min) | 30 W |
| Rekomendowana moc wzmacniacza (maks) | 200 W |
Audio
| Impedancja | 8 Ω |
| Moc szczytowa (PMPO) | 200 W |
| Czułość | 90 dB |
| Częstotliwość skrzyżowania | 2700 Hz |
| Zakres częstotliwości | 38 - 38000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 100 W |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 7 kg |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 700 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].