MGN
Kolumna głośnikowa Magnat Monitor S80 ATM Orzech (sztuka)
1 298,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia — grozi porażeniem prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na działanie wilgoci i wody. |
Audio
| Moc szczytowa (PMPO) | 300 W |
| Zakres częstotliwości | 26 - 38000 Hz |
| Częstotliwość skrzyżowania | 7000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 160 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Impedancja | 4 Ω |
| Czułość | 90 dB |
Głośniki
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Średnica sterownika średniego zasięgu (imperial) | 16,5 cm (6.5") |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,79 cm (1.1") |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,79 cm |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Ilość przetworników | 4 |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Średnica mid-range | 16,5 cm |
| Liczba głośników średniotonowych | 2 |
| Typ głośnika | 2,5-drożny |
Wzmacniacz
| Rekomendowana moc wzmacniacza (min) | 30 W |
| Rekomendowana moc wzmacniacza (maks) | 300 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Waga produktu | 13,4 kg |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 860 mm |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Dom |
| Segment rynku | Konsument |
| Bass reflex | Tak |
| Ilość głośników | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].