MGN
Kolumny aktywne Magnat Monitor Reference 2A Black
1 819,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Średnica głośnika średniotonowego | 12,7 cm (5”) |
| Wskaźnik LED gotowości | Tak |
| Ilość przetworników | 2 |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Liczba głośników średniotonowych | 1 |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,54 cm (1") |
| Typ głośnika | 2-drożny |
Wydajność
| Ustawienia korektora | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia aptX | Tak |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Bass reflex | Tak |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| HDMI | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Waga produktu | 4,4 kg |
Audio
| Zakres częstotliwości | 38 - 40000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 35 W |
| Moc szczytowa (PMPO) | 2 x 75 W |
| Częstotliwość skrzyżowania | 3500 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].